Olić: Perisić zostanie w Niemczech

sports news

Zdaniem byłego chorwackiego napastnika, Ivicy Olicia, Ivan Perisić zostanie w Niemczech na kolejny sezon.

Skrzydłowy Interu został w tym sezonie wypożyczony do Bayernu Monachium.

– Perisić miał bardzo poważną kontuzję, kiedy był w świetnej formie. Był odsunięty na bok przez trzy miesiące i teraz wraca do swojej starej dyspozycji – przyznał Olić.

– Oczywistym jest, że będzie potrzebował trochę czasu, by wrócić do swojej starej formy. Najważniejsze jest jednak to, że nie odczuwa już bólu i wrócił do treningów – dodał.

– Klub jest z niego bardzo zadowolony. Bayern spróbuje teraz obniżyć cenę za niego z powodu pandemii i wierzę, że oba kluby niedługo dojdą do porozumienia – zakończył Olić.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.