Oliver McBurnie bliski przejścia do Sheffield United

sports news

Jak informuje dziennik „The Sun”, Sheffield United wkrótce złoży ostateczną ofertę za piłkarza Swansea City, Olivera McBurniego.


Za pozyskanie reprezentanta Szkocji beniaminek Premier League zaoferuje 15 milionów funtów. Jeśli Sheffield United nie uda się sprowadzić tego gracza, spróbują ściągnąć do siebie Neala Maupaya z Brentford FC.

Napastnik występuje w Swansea City od 2015 roku. Grał także w Barnsley FC, Bristol Rovers czy Newport County.

W minionym sezonie McBurnie wystąpił w 42 meczach Championship, strzelił 22 gole i zanotował 4 asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy