Orzeł lepszy od Kolejarza, komplet Musielaka

sports news

Orzeł Łódź pokonał przed własną publicznością OK Kolejarz Opole 42:36 w środowym sparingu rozegranym na obiekcie pierwszoligowca. Zawody zakończono przed biegami nominowanymi.

Znakomicie w szeregach gospodarzy zaprezentował się Tobiasz Musielak. Wychowanek Unii Leszno czterokrotnie ustawiał się pod taśmą i cztery razy nie miał sobie równych, zdobywając komplet dwunastu punktów.

Po dziesięć „oczek” zgromadzili Rafał Okoniewski, który wygrał trzy biegi oraz najskuteczniejszy wśród gości Duńczyk Bjarne Pedersen. Doświadczony Skandynaw dwukrotnie mijał linię mety jako pierwszy w czterech swoich próbach.

Osiem punktów dla zespołu z najniższego poziomu rozgrywek zdołał wywalczyć Oskar Polis. Wychowanek częstochowskiego Włókniarza wygrał jeden z czterech swoich wyścigów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.