Falubaz przegrał sparing w Rybniku

sports news

ROW Rybnik pokonał u siebie Stelmet Falubaz Zielona Góra 46:44 w sparingowym spotkaniu rozegranym w środę wieczorem na obiekcie dwunastokrotnych mistrzów Polski.

„Rekiny” jeszcze po dziewięciu wyścigach przegrywały 23:31, ale świetny finisz pozwolił ekipie z Górnego Śląska odrobić straty i nieznacznie zwyciężyć.

Żaden z żużlowców w tym wyrównanym spotkaniu nie zdołał osiągnąć dwucyfrowego dorobku. Po dziewięć punktów w czterech startach wywalczyli Mateusz Szczepaniak i Kacper Woryna oraz najskuteczniejszy wśród gości Patryk Dudek.

Po osiem „oczek” dla drużyny z Ziemi Lubuskiej zgromadzili Niemiec Martin Smolinski i Piotr Protasiewicz. Kapitan Falubazu w przedostatnim z pięciu swoich biegów zanotował defekt, który miał duży wpływ na końcowy wynik zawodów.

Osiem punktów dla gospodarzy uzbierał Troy Batchelor. Australijczykowi, podobnie jak popularnemu „PePe”, raz punkty odebrał defekt. Po sześć „oczek” dołożyli dla swoich zespołów Szwed Linus Sundstroem i Słowak Martin Vaculik, który tylko trzykrotnie wyjeżdżał na tor „Rekinów”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.