Osiem bramek w sparingu Arki

sports news

Piłkarze Arki Gdynia zakończyli zgrupowanie w Gniewinie. Do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy, zawodnicy z Pomorza będą trenowali na swoich obiektach.

Na zakończenie zgrupowania, piłkarze rozegrali między sobą wewnętrzny sparing, w którym padło aż osiem bramek.

Składy rywalizujących drużyn często się zmieniały, ponieważ trener Ireneusz Mamrot dokonywał wielu roszad personalnych w obu jedenastkach.

Po obiedzie cała drużyna wróciła do Gdyni. W weekend zawodnicy otrzymali wolne i do treningów wrócą w poniedziałek, kiedy to rozpoczną przygotowania do derbowego pojedynku z Lechią Gdańsk (31.05. – g.17:30).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama