Śląsk Wrocław po wewnętrznym sparingu

sports news

Piłkarze Śląska już za tydzień, 29 maja, wybiegną na murawę Stadionu Wrocław, by walczyć o ligowe punkty z Rakowem Częstochowa. Trójkolorowi w piątek pracowali na pełnych obrotach oraz rozegrali kolejną grę wewnętrzną.

W pierwszym meczu wewnętrznym między drużynami „Zielonych” i „Białych” padł remis 1:1, tym razem 2:1 zwyciężyli Zieloni.

Zespół w zielonych trykotach zwyciężył dzięki bramkom Roberta Picha (rzut karny) i Przemysława Płachety, a dla drużyny w białych koszulkach gola zdobył Sebastian Bergier.

Trener wrocławian, Vitezslav Lavicka, dużą wagę przykłada do treningów młodzieżowców. – Przed przerwą było tak, że raz w tygodniu nasi młodzieżowcy mieli dodatkowy trening. Teraz tych zajęć jest więcej i do zespołu dołączają jeszcze Grzegorz Kotowicz i Mathieu Scalet. Młodzi zawodnicy są bardzo skupieni na pracy, wszyscy są przygotowani i muszą zawalczyć o swoją szansę – powiedział Lavicka, cytowany przez oficjalną stroną Śląska.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama