Ostrovia zorganizuje finał MPPK 2019

sports news

Kibice ostrowskiego żużla mogą w tym sezonie liczyć na przynajmniej dwie dodatkowe atrakcje. Pierwszą będzie Super Mecz, a drugą finał Mistrzostw Polski Par Klubowych – informuje oficjalny serwis klubu z Wielkopolski.

Imprezy organizowane będą we współpracy z firmą SpeedwayEvents.

Super Mecz, a więc konfrontacja między finalistami 2. Ligi Żużlowej w sezonie 2018, a zespołem Drużynowych Mistrzostw Polski (FOGO Unia Leszno) zawsze cieszy się zainteresowaniem kibiców. Te stosunkowo młode zawody odbędą się 23 marca i będą połączone z Memoriałem Rifa Saitgariejewa.

– Mimo, że impreza będzie miała charakter spotkania towarzyskiego to da się odczuć, że dla nas jest to wielkie wydarzenie. Do Ostrowa zawita Drużynowy Mistrz Polski, więc spodziewamy się dużej dawki emocji. Smaczku dodaje fakt, że leszczynianie przyjadą do nas w stosunkowo silnym składzie – wyznał Radosław Strzelczyk.

Oprócz Super Meczu ostrowianie mogą liczyć na imprezę rangi mistrzowskiej. 11 maja odbędzie się Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Tegoroczne Mistrzostwa będą miały rozszerzoną formułę. O przepustkę do finału zawalczą drużyny startujące w Nice 1. Lidze Żużlowej w trakcie Mistrzostw Par Klubowych 1. Ligi.

– Cieszymy się, że Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych kolejny raz odbędzie się na naszym torze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju, coraz większej rangi i coraz większego prestiżu tych zawodów. Mieszkańcy Ostrowa już 11 maja będą mogli obejrzeć na Stadionie Miejskim najlepsze pary w Polsce – dodał prezes Ostrovii.

(za tzostrovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.