Overy na dziś: Czwartek 07.05.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na czwartek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 16:00, Bryan/Bryan – Cabal/Mannarino, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.45

Para złożona z braci Bryanów to najlepsza para deblowa na świecie. Regularnie wygrywają turnieje ATP i nie dają szans niżej notowanym przeciwnikom takim jak Cabal i Mannarino, którzy jak na razie rozegrali ze sobą tylko jeden mecz. W tym meczu zobaczymy tylko dwa sety.

[sc:comeon]Tenis, godz. 15:15, Nadal – Bolelli, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.25

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Rafael Nadal, który jest w ostatnim czasie w bardzo dobrej dyspozycji. Czwarty zawodnik rankingu ATP zmierzy się z 63. rakietą świata, Simonem Bolellim. Naszym zdaniem Hiszpan odprawi niżej notowanego przeciwnika w dwóch setach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 13:00, Tsonga – Berdych, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.45

Berdych w świetnej formie. W ostatnim meczu z Gasquetem pokazał bardzo dobry serwis, zdobywając aż dziesięć asów serwisowych. Tsonga w słabej dyspozycji, wygrał w Madrycie z Sockiem i Rosolem, ale naszym zdaniem nie ma większych szans z Czechem.