Overy na dziś: Czwartek 09.04.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na czwartek. Życzymy samych wysokich wygranych i miłej lektury!

[sc:comeon]Tenis, godz. 20:15, Radwańska – Mestach, typ: under 2.5 seta, kurs; 1.20

Agnieszka jest zdecydowanym faworytem w starciu z niżej notowaną Mestach. Nasza tenisistka zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu ATP, natomiast jej dzisiejsza rywala jest 112. Naszym zdaniem Polka nie będzie miała z nią żadnych problemów i szybko zakończy to spotkanie w dwóch setach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 20:30, Bryan/Bryan – Berankis/Gabashvili, typ: under 2.5 seta, kurs; 1.30

Para złożona z braci Brayanów jest najlepszą parą deblową na całym świecie. Ich dzisiejsi przeciwnicy, Berankis oraz Gabashvili pierwszy raz grają ze sobą razem. W pierwszym meczu pokonali po walce Delbonisa z Lajoviciem, ale w starciu z Bryanami są zupełnie bez szans. Nie zobaczymy w tym starciu więcej niż dwóch partii.

[sc:comeon]Egipt, godz. 15:30, Alassiouty – Petrojet, typ: under 3.5, kurs: 1.30

Spotkanie dwóch drużyn znajdujących się w dole tabeli. Gospodarze są przedostatni z zaledwie dziewięcioma punktami na koncie, natomiast goście zajmują 11. lokatę. Obie drużyny zdobywają średnio jednego gola na mecz. W spotkaniach w lidze egipskiej nie pada zbyt wiele goli, w związku z tym stawiamy, że w tym meczu nie zobaczymy więcej niż trzy gole.

[sc:comeon]Puchar Polski, godz. 20:45, Lech Poznań – Błękitni Stargard, typ: under 4.5, kurs; 1.25

W pierwszym spotkaniu doszło do nielada sensacji. Drugoligowa drużyna Błękitnych pokonała na własnym boisku Lecha 3:1 i jest bliska awansu do finału Pucharu Polski. Dzisiaj przyjdzie czas na rewanż w Poznaniu. Naszym zdaniem Lechitom ciężko będzie sforsować nieźle dysponowaną defensywę gości i przez długi okres czasu będą bili głową w mur. Cztery trafienia w tym meczu to absolutne maksimum.