Overy na dziś: Czwartek 27.08.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na czwartek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 18:00, Kulichkova – Burnett, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.75

Kulichkova ma dobre warunki i potencjał na bardzo dobrą zawodniczkę. Burnett jakimś cudem wygrała w pierwszej rundzie z niżej notowaną przeciwniczką. Teraz nie ma już żadnych szans z Kulichkovą, którą może pokonać samym serwisem.

[sc:comeon]Tenis, godz. 19:00, Tatishvili – Pous-Tio, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.80

Pous-Tio wygrała w poprzedniej rundzie z zawodniczką z Tajlandii, ale dzisiaj czeka ją o wiele cięższy mecz. Tatishvili jest bardzo silna, gra u siebie i powinna zakończyć ten mecz w dwóch setach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 18:00, Bondarenko – Soylu, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.80

Soylu ma spory potencjał i dobrze się rozwija i mimo młodego wielku osiąa niezłe wyniki. Z wyżej notowanymi zawodniczkami Turczynka ma spore problemy, bowiem z Rybarikovą przegrała 6:0, 6:0. Ukrainka ma dobry FH i BH, wydaje się być w dobrej formie i powinna pewnie wygrać.

[sc:comeon]Tenis, godz. 18:00, Gonzalez – Vanni, typ: under 2.5 seta, kurs: 2.00

Opisywaliśmy już to spotkanie przy okazji pewniaków. Vanni to murowany faworyt tego meczu, którzy na nawierzchnaich szybkich spisuje się świetnie. Jego rywal na hardzie grał w tym roku tylko sześciokrotnie, z czego zaledwie dwa mecze wygrał. Stawiamy na dwu setowy mecz.