Overy na dziś: Czwartek 30.07.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na czwartek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 15:30, Nadal – Vesely, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.20

Hiszpan ostatnio jest w dobrej formie i Vesely nie ma z nim absolutnie żadnych szans. Hiszpan wyeliminował w poprzedniej rundzie kaptialnie dysponowanego Verdasco, stąd też z Czechem nie powinien mieć żadnych problemów.

[sc:comeon]Tenis, godz. 12:30, Karatantcheva – Borecka, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.35

Bułgarka jest znacznie lepszą zawodniczką od reprezentantki Polski. Ma dobry serwis, natomiast Borecka zajmuje miejsce w piątej setce rankingu WTA i naszym zdaniem z wyżej notowaną rywalką nie ma szans na ugranie choćby seta.

[sc:comeon]Finlandia, godz. 17:30, TPV – Honka, typ: BTS? NIE, kurs: 1.50

Honka po czternastu spotkaniach jest liderem w tabeli i jak na razie straciła zaledwie cztery bramki. Ma na swoim koncie passę pięciu zwycięstw z rzędu i nie zanosi się, aby dzisiaj coś w tym aspekcie się zmieniło. TPV jest w kiepskiej formie i zajmuje piąte miejsce w lidze. Stawiamy, że to tylko goście w tym meczu będą strzelali gole.

[sc:comeon]Litwa, godz. 16:30, Kruoja – Utenis, typ: under 3.5, kurs: 1.35

Starice dwóch ekip z dolnej części tabeli litewskiej pierwszej ligi. Obie drużyny średnio strzelają mniej niż jednego gola na mecz, a w ich bezpośrednich pojedynkach nigdy nie padły więcej niż dwie bramki. Stawiamy na wyrównany mecz, z niewielką ilością trafień.

[sc:comeon]Eliminacje LE, godz. 20:00, Kukesi – Legia Warszawa, typ: under 3.5, kurs: 1.25

Legia w meczach wyjazdowych nie zdobywa zbyt wielu bramek. W meczu z Kukesi jest zdecydowanym faworytem, ale nie uważamy, aby w tym spotkaniu podopieczni Henninga Berga urządzili sobie trening strzelecki i zdobyli wiele bramek. Stawiamy, że w tym spotkaniu więcej niż trzech goli nie zobaczymy.