Overy na dziś: Niedziela 13.09.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na niedzielę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Hiszpania, godz. 18:15, Celta – Las Palmas, typ: under 3.5, kurs: 1.40

Bardzo wysoki kurs jak na takie zdarzenie. Celta gra ładnie dla oka, stwarza sobie wiele sytuacji podbramkowych, ale ma problem ze skutecznością. Goście grają natomiast nieźle w defensywie i często grają pięcioma obrońcami. Trzy trafienia w tym meczu to absolutne maksimum.

[sc:comeon]Niemcy, godz. 15:30, Hoffenheim – Werder, typ: BTS, kurs: 1.50

Obie ekipy kiepsko weszły w sezon, ale gospodarze mierzyli się z ciężkimi przeciwnikami. Mimo tego Hoffenheim jest bardzo bramkostrzelne, bowiem zawodnicy tego klubu potrafili strzelić gola m.in. Bayernowi. Stawiamy, że w dzisiejszym pojedynku obie ekipy zdobędą gola, tak jak miało to miejsce w ostatnich pięciu meczach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 22:00, Djokovic – Federer, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

Federer jak na razie nie stracił jeszcze żadnego seta w całym turnieju, natomiast Djokovic dwukrotnie mierzył się w czterosetowym meczu. Stawiamy, że dzisiejszy mecz będzie bardzo wyrównany i zacięty. Cztery partie to absolutne minimum.

[sc:comeon]Francja, godz. 17:00, Nantes – Rennes, typ: under 2.5, kurs: 1.40

Dwie bardzo underowe drużyny. W ostatnich czterech meczach tylko raz oglądaliśmy więcej niż dwa trafienia. Obie ekipy średnio strzelają mniej niż jedną bramkę na spotkanie. Gradu goli się nie spodziewamy.

[sc:comeon]Portugalia, godz. 17:00, Moreirense – Uniao Madeira, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Analogiczna sytuacja jak w meczu powyżej. Jedni i drudzy w dotychczasowych trzech meczach zanotowali zaledwie dwa trafienia. Gospodarze mają spore problemy ze strzelaniem goli, a goście są bardzo underowi, bo trzy z ich ostatnich pięciu spotkań kończyły się bezbramkowym remisem.