Overy na dziś: Niedziela 27.12.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na niedzielę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Włochy, godz. 17:30, Perugia – Vicenza, typ: under 2.5, kurs: 1.53

Jedni i drudzy w tym sezonie mają spore problemy ze zdobywaniem bramek. Perugia i Vicenza średnio kierują piłkę do siatki raz na spotkanie. Ich bezpośrednie mecze zawsze były bardzo wyrównane i ostatecznym triumfie w nich często decydowała jedna bramka. Stawiamy, że dzisiaj będzie podobnie.

[sc:comeon]Turcja, godz. 15:00, Kayserispor – Galatasaray, typ: over 1.5, kurs: 1.25

Goście są bardzo bramkostrzelni i średnio zdobywają dwie bramki na spotkanie. Gospodarze mało strzelają i mało tracą, przez co sklasyfikowani są dopiero na trzynastym miejscu, z uwagę na sporą liczbę remisów odnotowanych w ich starciach. Naszym zdaniem goście w tym meczu od pierwszej minuty ruszą do ataku i dwie bramki możemy zobaczyć nawet w pierwszej połowie.

[sc:comeon]Belgia, godz. 18:00, Anderlecht – Westerlo, typ: over 2.5, kurs: 1.42

Anderlecht słynie z dobrej gry z przodu, co powinien zademonstrować swoim kibicom na pożegnanie 2015 roku w dzisiejszym meczu. Goście to ostatnia drużyna ligi, któa ma zdecydowanie najgorszą formację defensywną w lidze. Czeka nas prawdziwy pogrom i festiwal strzelecki ze strony rozpędzonych gospodarzy.