Overy na dziś: Niedziela 31.05.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na niedzielę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Polska, godz. 15:30, Legia Warszawa – Wisła Kraków, typ: under 3.5, kurs: 1.35

Legia walczy o mistrzostwo z Lechem, a Wiślacy o zajęcie czwartej pozycji, która daje grę w europejskich pucharach. Czeka nas niezwykle zacięty i wyrównany mecz. Więcej niż trzech bramek nie zobaczymy.

[sc:comeon]Indie, godz. 15:30, Bengaluru – Mohun Bagan, typ: under 3.5, kurs: 1.35

Starcie dwóch najlepszych drużyn ligi indyjskiej. Gospodarze są wiceliderem, natomiast goście zajmują pierwszą pozycję. Obie drużyny średnio strzelają około 1.5 bramki na spotkanie. Dzisiaj będzie bardzo zacięty mecz, bo zwycięzca zajmie fotel lidera. Wielu goli nie zobaczymy.

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:30, Wawrinka – Simon, typ: under 4.5 seta, kurs: 1.50

Wawrinka jest zdecydowanym faworytem w starciu z Francuzem Simonem. Ma silne uderzenie, na tym turnieju spisuje się bardzo dobrze. Simon ostatnio rozegrał pięć setów z Mahutem, w związku z czym Szwajcar nie powinien mieć z nim większych problemów.

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:00, Hingis/Mirza – Knapp/Vinci, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.65

Hingis/Mirza to obecnie najlepsza para deblowa kobiet na całym świecie. Knapp z Vinci grają ze sobą od niedawna, a na tym turnieju jak na razie mierzyli się z nisko notowanymi parami. Z Hingis i Mirza są bez szans.