Overy na dziś: Poniedziałek 01.06.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na poniedziałek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Egipt, godz. 16:30, Smouha – Haras El Hodood, typ: under 2.5, kurs: 1.45

Liga egipska jest jedną z najbardziej underowych lig na całym świecie. Obie drużyny strzelają średnio mniej niż jednego gola na mecz. Są sąsiadami w dolnej części tabeli. Więcej niż dwóch bramek na pewno nie zobaczymy.

[sc:comeon]Egipt, godz. 16:30, El Gounah – Zamalek, typ: BTS? Nie, kurs: 1.60

Zamalek ma najlepszą defensywę w lidze i jest liderem rozgrywek. Gospodarze natomiast sklasyfikowani są w dolnej części tabeli i strzelają bardzo mało goli. Faworyt jest jeden i naszym zdaniem goście w tym meczu wygrają do zera.

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:00, Williams – Stephens, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.40

W meczu Amerykanek stawiamy na under setowy. Williams jest w doskonałej formie i chce wygrać cały turniej. Ze swoją rodaczką w ostatnim czasie mierzyła się trzykrotnie i tylko raz straciła seta. Dzisiaj wygra do zera.