Overy na dziś: Piątek 07.08.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na piątek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Austria, godz. 18:30, LASK Linz – A. Klagenfurt, typ: over 1.5, kurs: 1.25

Druga liga austriacka jak dobrze wiemy należy do bardziej overowych na świecie. Bezpośrednie starcia obu tych ekip zawsze obfitowały w wiele trafień. Dwie bramki w tym meczu najprawdopodobniej zobaczymy już w pierwszej połowie.

[sc:comeon]Dania, godz. 18:00, Odense – Aarhus, typ: over 1.5, kurs: 1.30

Analogiczna sytuacja jak w meczu powyżej. Obie drużyny bardzo bramkostrzelne, stąd też wydaje nam się, że czeka nas mecz z wieloma sytuacjami podbramkowymi. Dwie bramki w tym pojedynku to absolutne minimum.

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:00, Basic – Smith, typ: under 2.5 seta, kurs; 1.65

Faworyt w tym meczu jest jeden i jest nim Mirza Basić, który jest co najmniej o klasę lepszym zawodnikiem od Smitha. Stawiamy, że Basic zakończy ten mecz w dwóch setach.

[sc:comeon]Estonia, godz. 18:00, Kalju – Sillamae Kalev, typ: over 1.5, kurs: 1.20

Starcie lidera rozgrywek z czwartą ekipą. Gospodarze są w świetnej formie i od pięciu meczów nie przegrali. Średnio strzelają nieco ponad dwa gole na mecz, podobnie jak ich przeciwnicy. Stawiamy na prawdziwą kanonadę strzelecką w tym pojedynku.

[sc:comeon]Chorwacja, godz. 20:00, RNK Split – NK Zagrzeb, typ: over 1.5, kurs: 1.30

Starcie dwóch drużyn z przeciwległych biegunów tabeli. Gospodarze są sklasyfikowani po czterej kolejkach na drugim miejscu, natomiast goście zamykają ligową tabelę. Stawiamy na otwarty mecz, bowiem goście mają słabą ofensywę i będą grali z kontrataku. Dwa trafienia w tym meczu to minimum.