Overy na dziś: Piątek 17.07.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na piątek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Polska, godz. 18:00, Wisła Kraków – Górnik Zabrze, typ: under 3.5, kurs: 1.25

Spodziewamy się niezwykle wyrównanego i zaciętego pojedynku, w którym o ostatecznym triumfie może zadecydować jedno trafienie. Faworytem jest Wisła, ale Górnik z pewnością łatwo się nie podda. Stawiamy na maksymalnie dwa-trzy trafienia w tym meczu.

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:00, Przysiężny – Stakhovsky, typ: under 4.5 seta, kurs: 1.40

Polak jest w kiepskiej dyspozycji i w starciu z Stakhovskym jest skazany na pożarcie. Naszym zdaniem jeden set to absolutne maksimum, na jakie stać naszego reprezentanta w starciu z tym przeciwnikiem.