Overy na dziś: Środa 01.07.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:00, Millman – Baghdatis, typ: under 4.5 seta, kurs: 1.35

Baghdatis w tym sezonie na trawie spisuje się zaskakująco dobrze. W poprzedniej rundzie wyeliminował z turnieju Younga. Millman natomiast wygrał z Robredo, ale naszym zdaniem z „Bagietą” nie będzie miał większych szans, biorąc pod uwagę jego aktualną dyspozycję.

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:00, Rojer/Tecau – Klizan/Rosol, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.80

Mecze pary Rojer/Tecau wielokrotnie opisywaliśmy przy okazji różnych pojedynków deblowych. Dzisiaj zmierzą się w ramach Wimbledonu z Klizanem i Rosolem. Ci zawodnicy nigdy ze sobą jeszcze nie grali i naszym zdaniem mają znikome szanse z wyżej notowanymi przeciwnikami.