Overy na dziś: Środa 02.09.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 18:00, Berankis – Goffin, typ: over 3.5 seta, kurs; 1.70

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Goffin, który w swoim pierwszym pojedynku na US Open nie stracił nawet seta z Bolellim, a Litwin stoczył pięciosetowy pojedynek z Sousą. Berankis to bardzo waleczny zawodnik i z pewnością stać go na wygranie seta z Belgiem.

[sc:comeon]Tenis, godz. 19:00, Raonic – Verdasco, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.60

Raonic w tym sezonie jest w kiepskiej formie, a H2H między tymi zawodnikami jest remisowe. Verdasco ma za sobą pięciosetówkę z haasem, a Raonic do zera pokonał Smyczka. Raonic jest faworytem, ale Hiszpana stać na wygranie seta.

[sc:comeon]Tenis, godz. 18:00, Fognini – Cueavas, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.50

Dwaj zawodnicy, którzy dobrze sobie radzą na nawierzchni ziemnej. W pierwszej rundzie obaj zawodnicy stracili po secie, odpowiednio z Johnsonem i Selą. W tym pojedynku nie widzę wyraźnego faworyta i wydaje mi się, że cztery sety to absolutne minimum.

[sc:comeon]Tenis, godz. 18:00, Nadal – Schwartzmann, typ: under 30 gemów, kurs: 1.75

Nadal nie jest w jakiejś wybitnej formie, ale jego przeciwnik to jakieś trzy klasy niżej. Na hardzie gra słabo, między innymi z powodu kiepskich warunków fizycznych. Obaj zawodnicy na hardzie mierzyli się raz i wygrał Nadal 6:2, 6:2. Dzisiaj będzie podobnie.