Overy na dziś: Czwartek 03.09.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na czwartek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 18:00, Troicki – Ram, typ: TB,  kurs: 1.50

Ram na hardzie spisuje się bardzo dobrze. Obaj jak na razie nie stracili jeszcze seta. Faworytem jest Troicki, ale Rajeev nie jest bez szans. Ich pojedynki zawsze były bardzo zacięte, stąd też nasz typ, że w tym meczu zobaczymy tie-breaka.

[sc:comeon]Tenis, godz. 19:00, Istomin – Thiem, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.53

Faworytem meczu jest Thiem, ale doświadczony Istomin nie jest bez szans. Wygrana, któregoś z tych zawodników bez utraty seta będzie dla mnie sporym zaskoczeniem. Cztery sety w tym meczu to absolutne minimum.

[sc:comeon]Tenis, godz. 20:00, Tomic – Hewitt, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.61

Tegoroczny US Open dla Hewitta będzie ostatnim w karierze, stąd też Leyton przystąpi do tego meczu bardzo zmoblizowany. Obaj zawodnicy pochodzą z Australii i znają się bardzo dobrze. Tomic stracił seta z Dzumhurem i nie wydaje nam się, aby wygrał z Hewittem do zera.

[sc:comeon]Eliminacje ME, godz. 20:45, Izrael – Andora, typ: BTS? NIE, kurs: 1.30

Andora to zdecydowanie najgorsza drużyna grupy B. W pierwszym meczu Izrael pokonał swoich dzisiejszych przeciwnków 4:1. Tym razem typujemy, że gospodarze u siebie nie stracą bramki i pokonają słabych piłkarzy z Andory do zera.