Overy na dziś: Wtorek 01.09.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na wtorek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 20:30, Mayer – Federer, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.30

Starcie drugiego zawodnika rankingu ATP z 34. tenisistą. Szwajcar jest ostatnio w świetnej formie i od pięciu meczów nie stracił nawet ani jednego seta! Stawiamy, że dzisiaj w starciu z niżej notowanym Francuzem będzie.

[sc:comeon]Tenis, godz. 23:00, Wawrinka – Ramos, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.35

Szwajcar ostatnio formą nie zachwycał, ale stawiamy, że z Ramosem, z którym mierzył się cztery razy i za każdym razem był górą nie będzie miał większych problemów. „Staszka” stać na zakończenie tego meczu w trzech setach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 20:30, Tipsarevic – Garcia-Lopez, typ: under 38.5 gema, kurs: 1.80

Faworytem w tym meczu jest Garcia-Lopez, a H2H wynosi 3:0 dla Hiszpana. Tipsarevic ostatnio zmagał się z wieloma kontuzjami i jest w słabej formie. W tym meczu zagrał zaledwie dziewięć spotkań. Stawiamy, że ten mecz zakończy się maksymalnie w czterech partiach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 17:00, Delbonis – Karlovic, typ: over 10.5 gema w 1. secie, kurs: 1.80

Karlovic ma świetny serwis i ciężko go złamać. Stawiamy, że Argentyńczykowi ta sztuka w dzisiejszym meczu się nie uda. Uważamy jednak, że pierwszy set będzie bardzo zacięty i zobaczymy w nim przynajmniej jedenaście gemów.