Overy na dziś: Wtorek 04.08.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na wtorek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Estonia, godz. 18:00, Flora – Parnu L., typ: over 2.5, kurs: 1.20

Starcie Dawida z Goliatem. W ostatnich meczach między tymi ekipami oglądaliśmy m.in. aż dziesięć trafień! Dzisiaj takiej kanonady strzeleckiej się nie spodziewamy, ale trzy bramki możemy zobaczyć już podczas pierwszej połowy meczu!

[sc:comeon]Eliminacje LM, godz. 20:15, Ajax – Rapid, typ: over 1.5, kurs: 1.25

W pierwszym meczu oglądaliśmy aż cztery trafienia, to dlaczego dzisiaj miałyby nie paść minimum dwie bramki? Obie drużyny grają bardzo ofensywnie, stwarzają sobie wiele sytuacji podbramkowych i uważamy, że nie będzie żadnych problemów z „wejściem” tego typu.

[sc:comeon]Estonia, godz. 18:00, Narva – Levadia, typ: over 2.5, kurs: 1.55

Levadia średnio strzela nieco ponad dwa gole na mecz. Narva nie ma zbyt dobrej ofensywy, a bezpośrednie mecze tych ekip zawsze obfitowały w wiele trafień. Stawiamy, że ta tendencja się utrzyma, a trzy bramki w tym meczu to absolutne minimum.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 14:30, Katar – Chiny, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.55

Obie ekipy są w ostatnim czasie w niezłej formie i od pięciu meczów nie zanotowały żadnej porażki. Stawiamy na wyrównany i zacięty mecz, który nie powinien naszym zdaniem zakończyć się w trzech setach.