Papszun: Lech to najsilniejszy zespół z jakim do tej pory graliśmy

sports news

Raków Częstochowa przegrał u siebie z Lechem Poznań 2:3 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Marek Papszun, trener beniaminka, powiedział, że jego zespół swoją postawą zasłużył na to, aby sięgnąć po punkt w starciu z „Kolejorzem”.

– Gratuluję Lechowi zwycięstwa, gratuluję naszym kibicom postawy, bo ponieśli nas mocno w drugiej połowie i szacunek dla moich zawodników, że z taką drużyną umieli się podnieść – powiedział Papszun na pomeczowej konferencji prasowej.

– Uważam, że jest to sztuka, zważając na moment w którym byliśmy. Kapitalnie zareagowali po przerwie, myślę, że stworzyliśmy bardzo dobre widowisko – dodał.

– Bardzo boli, że nie zdobyliśmy punktu. Uważam, że swoją postawą, determinacją i stworzonymi sytuacjami na niego zasłużyliśmy. Jak to się mówi w każdym wywiadzie, piłka jest brutalna i nie przyznaje punktów zasłużenie czy nie, tylko tym kto strzela więcej goli. Drugi ból jest spowodowany tym, że zawsze zabezpieczamy się przed stałymi fragmentami, a teraz tego nie zrobiliśmy. Musimy jednak zauważyć, że jakość zawodników Lecha jest bardzo wysoka. Rzuty rożne Jevticia są na takim poziomie, że trudno się czasami przed tym zabezpieczyć. Był to najsilniejszy zespół z jakim do tej pory graliśmy – stwierdził.

Raków ma na swoim koncie sześć punktów i zajmuje 11. miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa.

(za lechpoznan.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…