Parker: To był nasz sezon w pigułce

sports news

Fulham FC przegrał na wyjeździe z Watford FC 1:4. Po tej porażce drużyna z Londynu została drugim spadkowiczem z Premier League w tym sezonie.

– Jestem oczywiście mocno rozczarowany i przygnębiony ze względu na klub i jego kibiców. Cały czas wiedzieliśmy, że ciężko będzie nam się utrzymać. Przegraliśmy mecz i to jest dla mnie najbardziej rozczarowujące – powiedział Scott Parker, menedżer „Wieśniaków”.

– Okres pięciu lub 10 minut gry, w trakcie którego straciliśmy trzy gole, to był nasz sezon w pigułce – przyznał.

– Mam swoje przemyślenia, co się nie udało, ale to nie jest czas, aby o tym mówić. Kiedy klub spada z ligi, to zdajesz sobie sprawę, że było kilka poważnych błędów – podsumował.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.