Pochettino: To będzie wyjątkowy moment. Mogę się rozpłakać

sports news

Tottenham Hotspur zagra u siebie w derbach Londynu z Crystal Palace FC w środowym meczu Premier League. Będzie to wyjątkowe spotkanie dla „Kogutów”, bo pierwszy raz zagrają na swoim nowym stadionie.

– Trudno przewidzieć jak się zachowam, bo jestem bardzo emocjonalny i romantyczny. Być może będę płakał – powiedział Pochettino w rozmowie z „Spurs TV”.

– To jest niezwykle ważny czas w historii tego klubu. To będzie coś fantastycznego znów być w swoim domu, dla wszystkich, prezesa, pracowników i piłkarzy. To będzie wyjątkowy moment – podkreślił argentyński szkoleniowiec.

– To jest nasz dom i czujemy się niesamowicie. Niemożliwym jest ubranie tego w słowa. Uważam, że gra na naszym nowym stadionie sprawi, iż będziemy silniejsi. To jest jeden z najlepszych stadionów na świecie i będzie decydujący w tym sezonie, a także dla przyszłości tego klubu, jeśli chcemy sięgnąć po chwałę – stwierdził.

– Mogę jedynie podziękować i być wdzięczny za to, że jestem w tym klubie w tym momencie – zakończył.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.