Paszulewicz nowym trenerem Widzewa

sports news

Jacek Paszulewicz został trenerem Widzewa – poinformował drugoligowy klub z Łodzi na swojej oficjalnej stronie.

42-letni szkoleniowiec podpisał kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2021 roku.

– Cieszę się, że jeden z największych klubów w Polsce złożył mi ofertę. To dla mnie wyróżnienie, że mogę wziąć udział w odbudowie Widzewa – wyznał Paszulewicz po złożeniu stosownych podpisów.

– Mam nadzieję, że działając razem zrealizujemy cel, czyli awans do pierwszej ligi. Grałem w Widzewie tylko pół roku, ale pamiętam jak oddanych ma kibiców. Doskonale wiem, że teraz nowy stadion wypełnia się po brzegi. Wiemy o co gramy i dla kogo – dodał nowy opiekun Widzewa.

Asystentami Paszulewicza będą Jakub Grzeszczakowski i Michał Chmielewski, a trenerem bramkarzy pozostanie Zbigniew Małkowski.

Widzew Łódź zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli zaplecza Fortuna 1. Ligi. Do prowadzącego Radomiaka traci cztery punkty i tylko słabszą różnicą bramek ustępuje drugiej w klasyfikacji Olimpii Grudziądz.

(za widzew.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.