Przedpełski: Pierwszy i ostatni bieg mocno do poprawki

sports news

Paweł Przedpełski wywalczył pięć punktów w swoim debiucie w barwach Włókniarza Częstochowa, który na inaugurację PGE Ekstraligi pokonał u siebie Stal Gorzów 47:43.

– Myślę, że starałem się i walczyłem o każdy punkt – wyznał Przedpełski dla oficjalnego serwisu klubu z północnej części Ziemi Lubuskiej.

– W meczach ekstraligowych ważne są każde punkty. Tym bardziej, że skład był naprawdę wyrównany. Jazda nie jest łatwa, ale myślę, że walczyłem dzielnie – podkreślił wychowanek klubu z Torunia.

– Na pewno ten pierwszy i ostatni bieg są mocno do poprawki. Pierwsze koty za płoty i najważniejsze, że mecz jest wygrany – podsumował Przedpełski.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.