Pedersen: Nie czułem się pewnie na motocyklu

sports news

Duńczyk Nicki Pedersen wywalczył siedem punktów, dzięki którym Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał u siebie MRGARDEN GKM Grudziądz 46:44 w meczu trzeciej rundy PGE Ekstraligi.

Dla podopiecznych Adama Skórnickiego było to drugie zwycięstwo w tym sezonie.

– Nie możemy być do końca zadowoleni z tego spotkania. W ostatnim biegu bardzo ważna wygrana Martina Vaculika dała nam zwycięstwo i to jest najistotniejsze – podkreślił Pedersen w rozmowie z oficjalnym serwisem Falubazu.

– Próbowałem prawie wszystkiego i nie zdawało to egzaminu. Nie czułem się pewnie na motocyklu. Łatwo jest teraz zrzucać winę na tor i ja tego nie robię, ale trudno było nam znaleźć odpowiednie ustawienia – przyznał trzykrotny indywidualny mistrz świata.

– Moment startowy był bardzo, bardzo ważny. Pole pierwsze dawało dużą przewagę. Po wyjściu z pierwszego łuku trudno było już kogoś wyminąć. Czegoś nam brakowało. Mój wynik indywidualny mógłby być lepszy, ale nie jestem rozczarowany – zaznaczył Duńczyk.

– Podwójna wygrana z Norbertem Krakowiakiem była jednym z kluczowych momentów tego spotkania. Drugim był też bieg, który wygrał Michael, a ja po walce z Kennethem Bjerre wywalczyłem jeden punkt i wygraliśmy 4:2. Jechałem wtedy ostatni, ale nasza współpraca spowodowała, że z remisu zrobiło się 4:2 dla nas – dodał Nicki Pedersen.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.