Kempiński: Mogliśmy pokusić się nawet o zwycięstwo

sports news

Trener MRGARDEN GKM Grudziądz Robert Kempiński nie miał większych zastrzeżeń pod adresem swoich podopiecznych po przegranej w Zielonej Górze z miejscowym Falubazem 44:46 w ramach trzeciej rundy PGE Ekstraligi.

Dla zespołu z Pomorza, do którego składu wrócił Artiom Łaguta, była to druga wyjazdowa porażka w tym sezonie.

– Przed meczem taki wynik wziąłbym w ciemno, ale mogliśmy pokusić się nawet o zwycięstwo. Teraz jak pojedziemy na wyjazd i będziemy mówić o wygranej, to nikt już się nie będzie śmiał – wyznał Kempiński w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu z Grudziądza.

– Mogło być też różnie. Jakbyśmy nie tracili punktów na dystansie, to być może nie bylibyśmy w stanie zastosować rezerwy taktycznej i nie wiadomo, co by się stało. Powinno być jednak 46:44 dla nas – podkreślił opiekun zespołu z Pomorza.

– Gdybyśmy mieli te punkty, na które stać Artioma Łagutę, to byśmy wygrali. Jak jeszcze Antonio Lindbaeck nam się lepiej dopasuje, to wszystko będzie dobrze – podsumował Kempiński.

(za gkm.grudziadz.net)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.