Pedro: Chciałbym pójść w ślady Gabriela Batistuty

sports news

Pedro Guilherme w ostatnim dniu okienka transferowego został kupiony przez Fiorentinę z brazylijskiego Fluminense FC. Nowy napastnik „Violi” powiedział, że jest gotowy na najbliższy mecz przeciwko Juventusowi Turyn.

Według doniesień, 22-latek kosztował 11 milionów euro plus bonusy. Dodatkowo Fluminense FC ma otrzymać 20 procent od jego kolejnej sprzedaży.

– To były długie negocjacje. Chcę podziękować wszystkim, że jestem w tak wspaniałym klubie jakim jest Fiorentina – powiedział Pedro na konferencji prasowej, cytowany przez „Football Italia”.

– Jestem zdrowy i mogę zagrać w ten weekend przeciwko Juventusowi. Wyleczyłem już swój drobny uraz, więc jestem do dyspozycji trenera – dodał.

– Napastnik na którym się wzoruje to Zlatan Ibrahimović. On ma wielką jakość i technikę. Z numerem 9 w Fiorentinie grał Gabriel Batistuta, który był tutaj idolem. Chciałbym pójść w jego ślady – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama