Quique Sanchez Flores: Nie mogłem odmówić “Szerszeniom”

sports news

Quique Sanchez Flores przed kilkoma dniami po raz drugi został menedżerem Watford FC, zastępując zwolnionego Javiego Gracię. 54-letni szkoleniowiec przyznał, że nie mógł odmówić klubowi, w którym pracował w sezonie 2015/16.

– Nie mogłem odpowiedzieć “nie” – przyznał Quique Sanchez Flores w rozmowie z oficjalną klubową telewizją.

– Byłem w swoim domu i zadzwonił telefon. Byłem bardzo zainteresowany tym, aby dowiedzieć się, czego Watford potrzebuje i czy byłbym w stanie dla nich coś zrobić – dodał.

– Zawsze myślisz jak odbudować swoje największe marzenie. Powrót do Watfordu nie był planowany, ale to duża szansa ze względu na moje wspaniałe wspomnienia. Miałem wtedy dobrych ludzi wokół siebie i niesamowite relacje z kibicami. Bardzo łatwo było więc powiedzieć “tak” – przyznał.

“Szerszenie” zamykają tabelę w Premier League z jednym zdobytym punktem w czterech meczach. W najbliższej kolejce podejmą u siebie Arsenal FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…