Perez: Benzema to najlepszy napastnik na świecie

sports news

W hiszpańskich mediach cały czas trwa dyskusja czy Real Madryt powinien sprowadzić nowego napastnika. Florentino Perez, prezydent „Królewskich” na łamach dziennika „Marca” przyznał, że obecnie w klubie gra już najlepszy snajper, czyli Karim Benzema.

– Czytałem i słyszałem w niektórych mediach, że Real Madryt musi podpisać kontrakt z nowym napastnikiem. Takie głosy pojawiają się już od lat – powiedział Karim Benzema.

– Natomiast rzeczywistość wyraźnie pokazuje, że Karim Benzema jest najlepszym napastnikiem na świecie – dodał prezydent „Królewskich”.

Francuz w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach ma na koncie 37 występów, w których strzelił 18 goli i zaliczył siedem asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.