Perez: Benzema to najlepszy napastnik na świecie

sports news
Oceń

W hiszpańskich mediach cały czas trwa dyskusja czy Real Madryt powinien sprowadzić nowego napastnika. Florentino Perez, prezydent „Królewskich” na łamach dziennika „Marca” przyznał, że obecnie w klubie gra już najlepszy snajper, czyli Karim Benzema.


– Czytałem i słyszałem w niektórych mediach, że Real Madryt musi podpisać kontrakt z nowym napastnikiem. Takie głosy pojawiają się już od lat – powiedział Karim Benzema.

– Natomiast rzeczywistość wyraźnie pokazuje, że Karim Benzema jest najlepszym napastnikiem na świecie – dodał prezydent „Królewskich”.

Francuz w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach ma na koncie 37 występów, w których strzelił 18 goli i zaliczył siedem asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB