Peskovic przedłużył kontrakt z Cracovią

sports news

Michal Peskovic przedłużył kontrakt z Cracovią – poinformowali pięciokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

37-letni bramkarz związał się z popularnymi „Pasami” umową, obowiązującą do końca czerwca 2020 roku.

Słowak dołączył do zespołu Cracovii w lipcu 2017 roku. Między słupkami „Pasów” zaliczył dotychczas 26 spotkań, jedenastokrotnie zachowując czyste konto.

Cracovia po siedmiu zwycięstwach z rzędu awansowała na siódme miejsce w tabeli. Podopieczni Michała Probierza tracą już tylko trzy punkty do trzeciej w klasyfikacji Jagiellonii Białystok.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.