Pewniaki na dziś: Piątek 10.10.

Pewniaki na dziś: Piątek 10.10.
Oceń

Typy Pewniaki – trzeci dzień z rzędu 100 proc skuteczności. To już nie jest przypadek! Ale nie podniecamy się, dajemy Wam kolejne Typy na piątkowe mecze. Zagracie?


Anglia U19 – Białoruś U19

Typ: 1

Kurs: 1.33

Angielska młodzieżówka podejmie dziś młodzieżówkę białoruską. Faworytem są oczywiście Anglicy i to na nich stawiamy. Nie ma co tu dużo analizować, pomiędzy obiema zespołami jest ogromna różnica klas. Wystarczy podać ostatnie wyniki Anglików – 1:1 z Niemcami, 6:0 z Czarnogórą, czy 3:0 z Turcją – i ostatnie wyniki reprezentacji Białorusi – 1:2 z Estonią, 1:2 z Łotwą, czy 0:1 ze Szkocją. Anglicy muszą ten mecz wygrać, tym bardziej, że to nie jest towarzyski mecz o pietruszkę.

Serbia U21 – Hiszpania U21

Typ: Over 1.5

Kurs: 1.26

Eliminacje Mistrzostw Europy U-21. Serbia kontra Hiszpania. Faworytem są dziś Hiszpanie, ale my stawiamy over 1.5 w tym meczu. Dlaczego? Po pierwsze, Hiszpanie to zbyt dobra drużyna, by nie powalczyć w 90 minutach o przynajmniej jednego gola. Po drugie, Serbowie totalnie gubią się w defensywie, która jest ich najsłabszym punktem. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki (4:1, 2:3, 2:2, 2:3, 3:0). Hiszpanie powinni to wykorzystać i być może samemu pokryć over, a jak nie to nie mająca nic do stracenia Serbia też może trafić do siatki.

Łotwa – Islandia

Typ: Over 1.5

Kurs: 1.52

Bardzo wysoki kurs przy dość prawdopodobnym typie, to po prostu trzeba zagrać. Islandczycy w pierwszym meczu eliminacji ku zaskoczeniu wszystkich gładko ograli Turcję 3:0. Gospodarze natomiast na wyjeździe wymęczyli z Kazachstanem bezbramkowy remis, chociaż byli drużyną słabszą. Islandczycy są w tym meczu faworytem i muszą potwierdzić, że sukces z eliminacji do MŚ nie był przypadkiem. 2 bramki powinniśmy dziś zobaczyć.

Turcja – Czechy

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.44

Turcy w pierwszym meczu eliminacji gładko ulegli Islandczykom 0:3. Czesi z kolei ku uciesze swoich kibiców sprawili niespodziankę i ograli Holandię 2:1. Turcy nie mogą stracić punktów dziś, bo ich strata po dwóch meczach już może być spora. Czesi to z kolei ciekawie budowana drużyna, która lubi i potrafi atakować. Nic w tym meczu nie zapowiada bezbramkowego remisu, nawet ostatnie spotkania bezpośrednie (0:2, 2:1, 3:2, 2:2, 4:0). Dwie bramki dziś to minimum.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow https://t.co/sMgefL9Qr4 #betting

Typy NHL: St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs https://t.co/IiIX249ujw #betting

Typy na rzuty rożne: Liverpool – Bayern Monachium https://t.co/KD17MSA2Mb #betting

Load More…