Pewniaki na dziś: Piątek 20.11.

Przedstawiamy Wam propozycje Pewniaków na piątek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:oddsring]Niemcy, godz. 20:30, Hamburg – Borussia Dortmund, typ: 2, kurs: 1.36

Borussia ma na swoim koncie passę czterech zwycięstw z rzędu. Podopieczni Tuchela w tym sezonie przegrali tylko jeden mecz, z Bayernem Monachium. Hamburg to drużyna środka tabeli, które dobre mecze przeplata słabszymi. Stawiamy na gości.

[sc:oddsring]Belgia, godz. 20:30, Gent – Westerlo, typ: 1, kurs: 1.30

Starcie Dawida z Goliatem. Gospodarze to druga drużyna ligi, która do prowadzącego Oostende traci zaledwie jeden punkt. Westerlo to totalny outsider, zajmujący ostatnią lokatę i przegrywający mecz za meczem. Czeka nas mecz bez historii i prawdziwy pogrom.

[sc:oddsring]Chorwacja, godz. 18:00, Belupo – Dynamo Zagrzeb, typ: 2, kurs: 1.40

Dynamo w ostatnim czasie gra w kratkę, przez co straciło pozycję lidera na rzecz świetnie dysponowanej Rijeki, która jak na razie jeszcze nie doznała żadnej porażki. Dzisiejszy rywal jest mało wymagający, bo sklasyfikowany jest tuż nad strefą spadkową i ostatni mecz tych ekip zakończył się wynikiem 3:0 dla Dynama. Stawiamy na podobny rezultat.

[sc:oddsring]Ukraina, godz. 18:00, Olimpik Donetsk – Dynamo Kijów, typ: 2, kurs: 1.20

Kolejne starcie, w którym mamy wyraźnego faworyta. Goście walczą z Szachtarem o tytuł mistrzowski i jak na razie obie drużyny mają po tyle samo punktów. Jedni i drudzy nie mogą pozwolić sobie na żadne wpadki z niżej notowanymi przeciwnikami, takimi jak chociażby Olimpik, który zajmuje ósme miejsce w tabeli i nie ma dzisiaj większych szans.