Pewniaki na dziś: wtorek 14.10

Pewniaki na dziś: wtorek 14.10
Oceń

Pewniaki na wtorek prezentują się jak poniżej. Po kliku dniach typów bez całkowitej zdobyczy dziś liczymy na 100 procent.


Niemcy U19 – Austria U19

Typ: 1

Kurs: 1.45

Dość zawyżony kurs na Niemców, którzy są dziś zdecydowanym faworytem. Nasi sąsiedzi przewodzą drugiej grupie po pokonaniu 6:0 Kazachów i 3:0 Łotyszów. Austriacy z Kazachstanem i Łotwą wygrali tylko po 1:0. Niemcy to obecnie najlepsza drużyna z tego rocznika w Europie i wstydem będzie przegrać z Austriakami, których trzy miesiące temu się pokonało 4:0. Oby dziś na tablicy widniał podobny wynik.

Chorwacja U21 – Anglia U21

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.27

Bardzo ciekawy mecz, bo w obu drużynach są piłkarze, którzy za kilka lat mogą się znajdować w wielkich europejskich klubach. Aż szkoda, że któraś z tych drużyn nie zagra w młodzieżowych Mistrzostwach Europy U21. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami 2:1 wygrali Anglicy, mimo że Chorwaci po golu Livaji prowadzili 1:0. Dziś z pewnością nie powinno zabraknąć bramek, bo obie drużyny muszą dać z siebie wszystko i niech wygra lepszy!

Wyspy Owcze – Węgry

Typ: 2
Kurs: 1.40

Wiele jest niespodzianek w tych eliminacjach, ale tutaj jej być nie może, bo mamy pojedynek totalnie amatorskiej reprezentacji z zespołem, który nie zaczął eliminacji zbyt dobrze, ale kiedyś się musi obudzić. Kiedy, jak nie dziś? Węgrzy mają zbyt dobrych piłkarzy, by dziś nie wygrać. Tylko trzy punkty ich urządzają w kontekście walki o udział w Mistrzostwach Europy. Gospodarze w ostatnim czasie wyłącznie przegrywają, a wyjątkiem od reguły może być zwycięstwo nad Gibraltarem, remis z Kazachstanem i wygrana z Estonią sprzed trzech lat. Nie robi wrażenia. Węgrzy muszą sobie dziś poradzić, a kurs jest kuszący.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow https://t.co/sMgefL9Qr4 #betting

Typy NHL: St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs https://t.co/IiIX249ujw #betting

Typy na rzuty rożne: Liverpool – Bayern Monachium https://t.co/KD17MSA2Mb #betting

Load More…