PGE Ekstraliga: Betard Sparta rozbiła Get Well Toruń

sports news

Betard Sparta Wrocław rozbiła u siebie Get Well Toruń 54:36 w drugim niedzielnym zaległym meczu rozgrywek PGE Ekstraligi.

Podopieczni Dariusza Śledzia po drugim zwycięstwie w sezonie umocnili się na szóstym miejscu w tabeli. Zespół z Grodu Kopernika doznał natomiast czwartej porażki z rzędu i pozostał na ostatniej lokacie w klasyfikacji.

* * * * * *
Kluczowe wyścigi:

Bieg 4: Max Fricke i Maksym Drabik znakomicie rozegrali pierwszy łuk, zostawiając za swoimi plecami Nielsa Kristiana Iversena. Duńczyk nie był w stanie rozdzielił duetu miejscowych, którzy po pierwszej serii startów prowadzili 15:9.

Bieg 6: Fricke i Przemysław Liszka po świetnym wyjściu spod taśmy kapitalnie współpracowali na dystansie, blokując szarżującego Runego Holtę. Chris Holder nie liczył się w stawce. Drugie podwójne zwycięstwo gospodarzy i 23:13.

Bieg 7: Iversen po raz kolejny musiał uznać wyższość duetu wrocławian. Tym razem sposób na pokonanie Duńczyka znaleźli Jakub Jamróg i Tai Woffinden. Druga z rzędu, a zarazem trzecia w tych zawodach podwójna wygrana miejscowych i przewaga gospodarzy wzrosła do stanu 28:14.

Bieg 9: Woffinden ostrym atakiem pod Holtę, odebrał Norwegowi z polskim paszportem ochotę do dalszej jazdy. Osamotniony na dystansie Chris Holder był bezradny w starciu z Brytyjczykiem i Jamrogiem. Czwarte podwójne zwycięstwo wrocławian i już 36:18!

Bieg 11: Wprowadzony z rezerwy Jack Holder oraz Holta lepiej wystartowali od pary gospodarzy, ale na dystansie Jamróg i Fricke przebili się na punktowane pozycje. Młodszy brat Chrisa Holdera obronił drugie miejsce, niemniej czwarta lokata Holty i drugie z rzędu 4:2 sprawiło, że Betard Sparta przy prowadzeniu 44:22 była już pewna drugiego zwycięstwa w sezonie.

Zawodnik meczu: Max Fricke. Australijczyk znakomicie wywiązał się z roli rezerwowego. Dwucyfrowy dorobek i widowiskowa jazda byłego indywidualnego mistrza świata juniorów zasługuje na uznanie.

* * * * * *
Betard Sparta Wrocław – Get Well Toruń 54:36

Sparta: Tai Woffinden 12 (3,2,3,3,1), Max Fricke 11 (2,3,2,3,1), Maksym Drabik 9 (3,3,1,2), Gleb Czugunow 8 (3,2,3,0,0), Jakub Jamróg 6 (0,3,2,1), Przemysław Liszka 4 (1,2,1), Vaclav Milik 4 (0,1,1,2).

Get Well: Jason Doyle 17 (2,3,3,3,3,3), Jack Holder 6 (0,2,2,0,2), Niels Kristian Iversen 5 (1,1,2,1), Rune Holta 3 (2,1,d,0), Chris Holder 2 (1,0,0,1), Igor Kopeć-Sobczyński 2 (2,0,0,0), Norbert Kościuch 1 (1), Maksymilian Bogdanowicz 0 (0,0).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.