PGE Ekstraliga: Bjerre u boku Lindbaecka w Lublinie

sports news

Szwed Antonio Lindbaeck, Krzysztof Buczkowski oraz Przemysław Pawlicki poprowadzą pary MrGarden GKM Grudziądz w niedzielnym meczu w Lublinie z miejscowym Speed Car Motorem podczas inauguracji nowego sezonu PGE Ekstraligi.

Trener Robert Kempiński będzie stosował za kontuzjowanego Artioma Łagutę zastępstwo zawodnika. Oznacza to, że dodatkowy start zyskają prawdopodobnie Lindbaeck, Buczkowski, Pawlicki oraz Kenneth Bjerre. Duńczyk w nowych barwach zadebiutuje w duecie z popularnym „Toninho”.

Wśród „Koziołków” duetami pokierują natomiast Duńczyk Mikkel Michelsen, Brytyjczyk Robert Lambert oraz Szwed Andreas Jonsson. Wspierać ich będą z drugiej linii Paweł Miesiąc, bracia Dawid i Wiktor Lampartowie oraz Ukrainiec Wiktor Trofimow.

Transmisja meczu Speed Car Motor Lublin – MrGarden GKM Grudziądz w najbliższą niedzielę od godziny 18:30 w stacji „nSport+!”

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Lublinie:

MrGarden GKM Grudziądz:
1. Antonio Lindbaeck
2. Kenneth Bjerre
3. Krzysztof Buczkowski
4. Artiom Łaguta (z/z)
5. Przemysław Pawlicki
6. Patryk Rolnicki
7. Marcin Turowski

Speed Car Motor Lublin:
9. Mikkel Michelsen
10. Paweł Miesiąc
11. Robert Lambert
12. Dawid Lampart
13. Andreas Jonsson
14. Wiktor Trofimow
15. Wiktor Lampart

(składy za gkm.grudziadz.net)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.