PGE Ekstraliga: Imponujący finisz i trzecie zwycięstwo mistrzów Polski

sports news

Fogo Unia Leszno pokonała przed własną publicznością Truly.work Stal Gorzów 51:39 w pierwszym niedzielnym meczu trzeciej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Obrońcy tytułu po trzecim zwycięstwie z rzędu umocnili się na czele tabeli. Podopieczni Stanisława Chomskiego doznali drugiej wyjazdowej porażki i spadli na czwartą lokatę w klasyfikacji.

* * * * * *
Kluczowe wyścigi:

Bieg 4: Mateusz Bartkowiak i Bartosz Zmarzlik pokonali podwójnie Dominika Kuberę i Piotra Pawlickiego. Junior gości sensacyjnie prowadził od startu do mety. Mistrzowie Polski przegrywali z wicemistrzami kraju po pierwszej serii startów 11:13.

Bieg 8: Szymon Woźniak niespodziewanie zamknął stawkę wyścigu, powstrzymywany świetnie przez Kuberę. Drugie indywidualne zwycięstwo Piotra Pawlickiego, który był poza zasięgiem Petera Kildemanda, wyrównało stan rywalizacji do wyniku 24:24.

Bieg 13: Emil Sajfutdinow i Janusz Kołodziej znakomicie rozegrali pierwszy łuk, pozbawiając optymalnych ścieżek Zmarzlika i Karczmarza, który wcześniej podwójnie wygrał z Woźniakiem. Para gości nie była w stanie wiele zrobić na dystansie. 41:37 przed wyścigami nominowanymi.

Bieg 14: Kołodziej i Kurtz na pierwszym okrążeniu powstrzymali rozpędzającego się Krzysztofa Kasprzaka i na dystansie świetnie współpracowali, pilnując pięciu punktów. Karczmarz tym razem nie liczył się w walce. Druga z rzędu podwójna wygrana „Byków”, którzy powiększyli przewagę do stanu 46:38 i zapewnili sobie zwycięstwo w meczu.

Bieg 15: Zmarzlik z własnej winy upadł na tor na drugim wirażu i został wykluczony z powtórki. Osamotniony Woźniak był bezradny w konfrontacji z Sajfutdinowem i Piotrem Pawlickim. Trzecie z rzędu podwójne zwycięstwo mistrzów Polski i ostatecznie 51:39!

Zawodnik meczu: Janusz Kołodziej. Trzykrotny indywidualny mistrz Polski znakomicie wybierał optymalne ścieżki jazdy i blokował skutecznie rywali, ułatwiając także zadanie kolegom z pary. Nie zawiódł również w decydujących wyścigach i wytrzymał presję.

* * * * * *
Fogo Unia Leszno – Truly.work Stal Gorzów 51:39

Unia: Emil Sajfutdinow 14 (3,2,3,3,3), Piotr Pawlicki 11 (0,3,3,3,2), Janusz Kołodziej 10 (3,1,1,2,3), Brady Kurtz 7 (0,2,2,1,2), Bartosz Smektała 5 (0,3,1,1,d), Dominik Kubera 4 (1,1,0,1,1).

Stal: Szymon Woźniak 9 (2,3,0,3,1), Bartosz Zmarzlik 9 (2,3,3,1,w), Krzysztof Kasprzak 8 (1,2,2,2,1), Rafał Karczmarz 5 (2,1,2,0,0), Mateusz Bartkowiak 3 (0,3,0), Peter Kildemand 3 (1,0,2,0), Anders Thomsen 2 (2,0,0).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.