PGE Ekstraliga: Janowski wrócił do składu Sparty

sports news

Brytyjczyk Tai Woffinden, Czech Vaclav Milik oraz wracający do składu Maciej Janowski poprowadzą pary Betard Sparty Wrocław w piątkowym spotkaniu w Częstochowie z miejscowym forBET Włókniarzem w ramach VI rundy PGE Ekstraligi.

Duety zespołu z Dolnego Śląska, który minionej niedzieli rozbił Get Well Toruń 54:36, uzupełnią Jakub Jamróg, Rosjanin Gleb Czugunow oraz Maksym Drabik i Przemysław Liszka. Rezerwowym będzie Australijczyk Max Fricke.

Wśród „Lwów” nie ma zmian po niedzielnej klęsce z Fogo Unią Leszno 31:59. Pary czterokrotnych mistrzów Polski nadal prowadzić będą Leon Madsen, Fredrik Lindgren oraz Matej Żagar. Duńczyka, Szweda i Słoweńca wspierać będą Paweł Przedpełski, Adrian Miedziński oraz Jakub Miśkowiak i Michał Gruchalski.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Częstochowie:

Betard Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. Jakub Jamróg
3. Vaclav Milik
4. Gleb Czugunow
5. Maciej Janowski
6. Maksym Drabik
7. Przemysław Liszka

forBET Włokniarz Częstochowa:
9. Leon Madsen
10. Paweł Przedpełski
11. Fredrik Lindgren
12. Adrian Miedziński
13. Matej Żagar
14. Jakub Miśkowiak
15. Michał Gruchalski

(składy za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.