PGE Ekstraliga: Kildemand wystąpi w rewanżu z Get Well

sports news

Duńczyk Niels Kristian Iversen oraz Australijczycy Chris Holder i Jason Doyle poprowadzą pary Get Well Toruń w spotkaniu w Gorzowie z miejscową Truly.work Stalą w ramach ósmej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Duety “Aniołów”, którzy pokonali rywali na Motoarenie 49:40, uzupełnią Norbert Kościuch, Filip Nizgorski, a także Igor Kopeć-Sobczyński oraz Maksymilian Bogdanowicz. Rezerwowym będzie Australijczyk Jack Holder.

Wśród gospodarzy z pól zewnętrznych startować będą Duńczycy Anders Thomsen i wracający do składu Peter Kildemand, a także Mateusz Bartkowiak i Rafał Karczmarz.

Pary dziewięciokrotnych mistrzów Polski poprowadzą natomiast Szymon Woźniak, Krzysztof Kasprzak oraz Bartosz Zmarzlik. Transmisja meczu na obiekcie im. Edwarda Jancarza w niedzielę od godziny 16:00 w stacji “nSport +HD!”

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Gorzowie:

Get Well Toruń:
1. Niels Kristian Iversen
2. Norbert Kościuch
3. Chris Holder
4. Filip Nizgorski
5. Jason Doyle
6. Igor Kopeć-Sobczyński
7. Maksymilian Bogdanowicz

Truly.work Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Peter Kildemand
11. Krzysztof Kasprzak
12. Anders Thomsen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Mateusz Bartkowiak
15. Rafał Karczmarz

(składy za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Dynamo Kijów – Benfica https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dynamo-kijow-benfica/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Reading – Blackburn https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-reading-blackburn/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…