PGE Ekstraliga: Kołodziej u boku Kurtza przeciwko Stali

sports news

Rosjanin Emil Sajfutdinow, Australijczyk Brady Kurtz oraz Piotr Pawlicki poprowadzą pary Fogo Unii Leszno w niedzielnym spotkaniu z Truly.work Stalą Gorzów w ramach trzeciej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Duety aktualnych mistrzów Polski uzupełnią Australijczyk Jaimon Lidsey, Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała i Dominik Kubera. W ekipie gości w tej roli wystąpią Duńczycy Peter Kildemand i Anders Thomsen oraz Rafał Karczmarz i Mateusz Bartkowiak.

Trener Stanisław Chomski desygnował do prowadzenia par zespołu z północnej części Ziemi Lubuskiej trójkę Polaków. Bliżej wewnętrznej części toru pod taśmą ustawiać się więc będą Szymon Woźniak, Krzysztof Kasprzak i Bartosz Zmarzlik.

Obie drużyny jesienią ubiegłego roku walczyły w finale PGE Ekstraligi. Transmisja meczu Fogo Unia Leszno – Truly.work Stal Gorzów w najbliższą niedzielę od godziny 15:30 w stacji „nSport+HD!”

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Lesznie:

Truly.work Stal Gorzów:
1. Szymon Woźniak
2. Peter Kildemand
3. Krzysztof Kasprzak
4. Anders Thomsen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Rafał Karczmarz
7. Mateusz Bartkowiak

Fogo Unia Leszno:
9. Emil Sajfutdinow
10. Jaimon Lidsey
11. Brady Kurtz
12. Janusz Kołodziej
13. Piotr Pawlicki
14. Bartosz Smektała
15. Dominik Kubera

(składy za unia.leszno.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.