PGE Ekstraliga: Lindgren u boku Miedzińskiego w Gorzowie

sports news

Duńczyk Leon Madsen, Adrian Miedziński oraz Słoweniec Matej Żagar poprowadzą pary forBET Włókniarza Częstochowa w piątkowym spotkaniu w Gorzowie przeciwko Truly.work Stali w ramach czternastej rundy PGE Ekstraligi.

Duety „Lwów”, które wygrały u siebie 47:43, uzupełnią Paweł Przedpełski, Szwed Fredrik Lindgren oraz Jakub Miśkowiak i Michał Gruchalski.

Wśród gospodarzy w tej roli wystąpią Duńczycy Peter Kildemand i Anders Thomsen oraz Rafał Karczmarz i Kamil Pytlewski, który zastąpi kontuzjowanego Alana Szczotkę.

Pary dziewięciokrotnych mistrzów Polski poprowadzą natomiast Szymon Woźniak, Krzysztof Kasprzak i Bartosz Zmarzlik. Początek zawodów na obiekcie im. Edwarda Jancarza wyznaczono na godzinę 18:00.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Gorzowie:

forBET Włókniarz Częstochowa:
1. Leon Madsen
2. Paweł Przedpełski
3. Adrian Miedziński
4. Fredrik Lindgren
5. Matej Żagar
6. Jakub Miśkowiak
7. Michał Gruchalski

Truly.work Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Peter Kildemand
11. Krzysztof Kasprzak
12. Anders Thomsen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Kamil Pytlewski
15. Rafał Karczmarz

(składy za facebook.com/StalGorzow1947)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama