PGE Ekstraliga: Przedpełski i Miedziński uzupełnią pary „Lwów”

sports news

Krzysztof Kasprzak, Szymon Woźniak oraz Bartosz Zmarzlik poprowadzą pary Truly.work Stali Gorzów w piątkowym meczu w Częstochowie z miejscowym forBET Włókniarzem na inaugurację PGE Ekstraligi.

Reprezentantów Polski na obiekcie „Lwów” wspierać będą z drugiej linii Duńczycy Anders Thomsen i Peter Kildemand oraz juniorzy. W ekipie gospodarzy w tej roli wystąpią Paweł Przedpełski oraz Adrian Miedziński.

Duetami czterokrotnych mistrzów Polski pokierują natomiast Duńczyk Leon Madsen, Szwed Fredrik Lindgren oraz Słoweniec Matej Żagar.

Obie drużyny rywalizowały w półfinale ubiegłorocznych rozgrywek. Wówczas dwukrotnie lepsza okazała się drużyna z północnej części Ziemi Lubuskiej.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Częstochowie:

Truly.work Stal Gorzów:
1. Krzysztof Kasprzak
2. Anders Thomsen
3. Szymon Woźniak
4. Peter Kildemand
5. Bartosz Zmarzlik
6. Rafał Karczmarz
7. Mateusz Bartkowiak

forBET Włókniarz Częstochowa:
9. Leon Madsen
10. Paweł Przedpełski
11. Fredrik Lindgren
12. Adrian Miedziński
13. Matej Żagar
14. Jakub Miśkowiak
15. Michał Gruchalski

(za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.