Ivanauskas: Nasza sytuacja wpływa na nerwowość piłkarzy

sports news

Trener Zagłębia Sosnowiec Valdas Ivanauskas nie był do końca zadowolony z postawy swoich podopiecznych w zwycięskim meczu z Wisłą Kraków 4:3 w ramach 28. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Czterokrotni wicemistrzowie Polski nadal zamykają tabelę, ale dzięki drugiej wygranej z rzędu zrównali się dorobkiem z przedostatnią w klasyfikacji Wisłą Płock.

– Bez wątpienia było to atrakcyjne spotkanie dla kibiców, lecz dla nas, patrząc przez pryzmat przebiegu, złe, bo dwa razy prowadziliśmy, a następnie straciliśmy bramki. Co więcej, w pewnym momencie przeciwnik zdołał doprowadzić do wyrównania – wyznał Ivanauskas dla oficjalnego serwisu Wisły Kraków.

– Nasza sytuacja w tabeli powoduje nerwowość i wpływa na postawę piłkarzy. Musimy wyeliminować błędy, które popełniamy, a także grać spokojnie, inteligentnie rozgrywając piłkę. Wisła miała za sobą trzy bardzo dobre mecze, ale pokazaliśmy, że jesteśmy odpowiednio przygotowani do sezonu – podkreślił litewski szkoleniowiec.

– To są ważne trzy punkty, patrząc pod kątem układu tabeli. W sobotę czeka nas kolejne bardzo trudne spotkanie w Białymstoku, w którym będzie nam brakować piłkarzy ze względu na urazy czy kartki – podsumował Ivanauskas.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.