PGE Ekstraliga: Woffinden wraca do składu Sparty

sports news

Brytyjczyk Tai Woffinden, Czech Vaclav Milik oraz Maciej Janowski poprowadzą pary Betard Sparty Wrocław w niedzielnej konfrontacji w Toruniu z miejscowym Get Well w ramach dwunastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Duety zespołu z Dolnego Śląska, który pokonał u siebie „Anioły” 54:36 uzupełnią Jakub Jamróg, Australijczyk Max Fricke oraz Maksym Drabik i Przemysław Liszka. W ekipie z Grodu Kopernika w tej roli wystąpią Rune Holta, Norbert Kościuch, a także Maksymilian Bogdanowicz oraz Igor Kopeć-Sobczyński.

Pary czterokrotnych mistrzów Polski, którzy zamykają tabelę, poprowadzą z kolei Australijczyk Chris Holder i Jason Doyle oraz Duńczyk Niels Kristian Iversen. Transmisja niedzielnego spotkania z Motoareny od godziny 16:15 w stacji „nSport + HD!”

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Toruniu:

Betard Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. Jakub Jamróg
3. Vaclav Milik
4. Max Fricke
5. Maciej Janowski
6. Maksym Drabik
7. Przemysław Liszka

Get Well Toruń:
9. Chris Holder
10. Rune Holta
11. Niels Kristian Iversen
12. Norbert Kościuch
13. Jason Doyle
14. Maksymilian Bogdanowicz
15. Igor Kopeć-Sobczyński

(składy za wts.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.