PGE Ekstraliga: Thomsen wystąpi przeciwko mistrzom Polski

sports news

Rosjanin Emil Sajfutdinow, Jarosław Hampel oraz Piotr Pawlicki poprowadzą pary Fogo Unii Leszno w niedzielnym meczu w Gorzowie z miejscową Truly.work Stalą w ramach dwunastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Duety aktualnych mistrzów Polski, którzy wygrali u siebie z podopiecznymi Stanisława Chomskiego 51:39, uzupełnią Australijczyk Brady Kurtz, Janusz Kołodziej, Dominik Kubera i Bartosz Smektała. W ekipie z północnej części Ziemi Lubuskiej w tej roli wystąpią Duńczycy Peter Kildemand i Anders Thomsen, który wraca do składu po kolizji w Toruniu oraz Mateusz Bartkowiak i Rafał Karczmarz.

Pary zespołu z Grodu nad Wartą poprowadzą z kolei Szymon Woźniak, Krzysztof Kasprzak oraz Bartosz Zmarzlik. Transmisja meczu ze Stadionu im. Edwarda Jancarza w niedzielę od godziny 19:00 w stacji „nSport + HD!”

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Gorzowie:

Fogo Unia Leszno:
1. Emil Sajfutdinow
2. Brady Kurtz
3. Jarosław Hampel
4. Janusz Kołodziej
5. Piotr Pawlicki
6. Dominik Kubera
7. Bartosz Smektała

Truly.work Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Peter Kildemand
11. Krzysztof Kasprzak
12. Anders Thomsen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Mateusz Bartkowiak
15. Rafał Karczmarz

(składy za unia.leszno.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.