Philadelphia Flyers – New York Rangers – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Philadelphia Flyers – New York Rangers. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 18. dzień lutego, wybraliśmy z NHLZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Philadelphia Flyers pokonają u siebie nowojorskich Rangers.

W piłce nożnej niewiele jest dziś do grania, a Ligi Europy nie zamierzamy typować, dlatego udajemy się do pustej hali Wells Fargo Center na południu Filadelfii. Tam miejscowi Flyers podejmą ekipę z Nowego Jorku. 

Gospodarze zagrają pierwszy mecz od ponad tygodnia, bowiem panujący wirus dopadł kilku graczy tego zespołu.

Te same problemy mieli Rangers, którzy na lód wrócili we wtorek, ale przegrali u siebie z Devils. Grali co prawda bez trzech kluczowych hokeistów, ale i tak cała drużyna zaprezentowała się bardzo słabo. 

Uważamy, że ekipa z Philly jest mocniejsza, bardziej zmotywowana i ma lepszego trenera. Naszym zdaniem Alain Vigneault dobrze przygotuje drużynę do potyczki ze Strażnikami z Nowego Jorku i to Flyers zanotują kolejne zwycięstwo.  

Philadelphia Flyers – New York Rangers, typ: 1, kurs: 2.00.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Parma – Inter https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-parma-inter/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Fenerbahce – Antalyaspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fenerbahce-antalyaspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Brondby – Randers – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/brondby-randers-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…