Piast Gliwice – Legia Warszawa – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Piast Gliwice – Legia Warszawa, czyli ósme spotkanie jedenastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Piast z dorobkiem piętnastu punktów zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli. Legia ma o dwa oczka mniej i jest o dwa miejsca wyżej w zestawieniu.

Typujemy, że w tym pojedynku padną mniej niż trzy bramki, gdyż tak nam podpowiada nasz system statystyk. Zaglądamy do niego i sprawdzamy ile bramek pada w meczach Piasta w Gliwicach w niedzielne popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w wybranym zakresie strzelano średnio dwa gole na mecz i w połowie takich spotkań pokrywano linię 2.5 gola. A jak na tym tle wypada Legia?

Typy na dziś

Tutaj otrzymujemy również niską średnią, bo zaledwie 2.4 gola na mecz, ale w sześciu z dziesięciu takich meczów pokrywani linię 2.5 gola. Do tego dodajmy, że w tym sezonie w meczach z udziałem Piasta pada średnio 1.8 gola na mecz.

W związku z tym stawiamy, że dziś w Gliwicach padną mniej niż trzy bramki.

Piast Gliwice – Legia Warszawa, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.75.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek http://bit.ly/2SIZqt4 #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Singiel na dziś: Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets http://bit.ly/37MkTFD #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

Load More…