Piast przedłużył kontrakt z Jakubem Szmatułą

sports news

Piast Gliwice przedłużył kontrakt z Jakubem Szmatułą. Nowa umowa bramkarza będzie obowiązywała do 31 grudnia 2020 roku – poinformowali mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie internetowej.

38-latek w sumie rozegrał w barwach Piasta 194 mecze. Z klubem z Okrzei sięgnął w poprzednim sezonie po mistrzostwo Polski. W Piaście jest od 2008 roku, z półroczną przerwą na wypożyczenie do Górnika Zabrze. W tym sezonie PKO Ekstraklasy nie zagrał w żadnym spotkaniu.

Podopieczni Waldemara Fornalika zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli ze zdobytymi 11 punktami. W najbliższej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Cracovią.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama